Veikals

Q50 Pulkstenis

Q50 Pulkstenis Bērnu pulkstenis ar GPS trekeri Smart Baby Watch Q50 - innovācijas produkts, kas ar ieinteresēt visus vecākus. Pateicoties mūsdienīgām tehnoloģijā šajā gadžetā ir realizētas vissvarīgākās funkcijas, kas nodrošinās bērna došību, kas nekad nebūs lieka.

35 Eur

LASĪT SĪKĀK

DāvanuServiss.lv ir lielākais piedzīvojumu dāvanu karšu interneta veikals Latvijā, ar pieredzējušu dāvanu ekspertu komandu, kas palīdzēs Jums un Jūsu draugiem piepildīt sapņus un dāvāt neaizmirstamus iespaidus!

LASĪT SĪKĀK

Telekomunikāciju un abonenttelevīzijas uzņēmums Baltcom ir viens no Baltijā lielākajiem kabeļtelevīzijas operatoriem, kas darbojas jau kopš 1991. gada. Uzņēmums nodrošina elektronisko sakaru pakalpojumus vairāk nekā 140 000 mājsaimniecībām. Baltcom saviem abonentiem piedāvā vairāk nekā 120 TV kanālus, sniedz interneta, kā arī fiksēto telefonsakaru pakalpojumus.

LASĪT SĪKĀK

220.lv ir viens no vecākajiem Latvijas interneta veikaliem. Interneta veikals 220.lv pārdod datortehniku un sadzīves tehniku, mobilos telefonus, elektroniku, mēbeles, aksesuārus, sporta un atpūtas preces, smaržas, kā arī bērnu rotaļlietas.

LASĪT SĪKĀK

Kredītu tabula

Kredītu tabula Pietrūkst līdz algai vai arī parādījušies neparedzēti izdevumi-!?
Ātro kredītu apraksts!

LASĪT SĪKĀK