Interesanta dāvana

Interesanta dāvana

interesanta dāvana

Ikviens no mums vismaz pāris reizes gadā saskaras ar vienu un to pašu problēmu – kā atrast interesantu dāvanu? Pirmajā brīdī varētu šķist, kādas grūtības varētu rasties ar dāvanas izvēli? Vai tad mēdz būt neinteresantas un garlaicīgas dāvanas?! Jā, tādu dāvanu ir ļoti daudz. Lielveikali ir pilni ar visdažādākajiem suvenīriem un nieciņiem, kas neizraisa nekādu interesi. Bet mēs taču vēlamies uzdāvināt interesantu dāvanu, kura tik tiešām iepriecinās jubilāru un vēl ilgi atgādinās par Jums, nevis uzdāvināt kādu standarta suvenīru, kurš ātri vien apaugs ar putekļu kārtiņu, sērīgi stāvot uz plaukta.

Lai palīdzētu atrast Jums interesantu dāvanu, mēs vēlamies akcentēt Jūsu uzmanību uz sekojošām interesantām un neordinārām dāvanām:

1. Ja Jūs meklējat interesantu dāvanu (vai tā būtu dzimšanas dienas dāvana, dāvana 18 gados, dāvana mammai, vai arī kādā citā jubilejā) kā arī vēlaties patīkami pārsteigt jubilāru – uzdāviniet fotosesiju! Fotosesija – tā ir oriģināla, neaizmirstama un interesanta dāvana! Ļaujiet jubilāram iejusties zvaigznes lomā un izbaudīt fantastiskus mirkļus, kad visa uzmanība veltīta tikai viņam (vai viņai)!

2. Pēdējā laikā daudzi aizraujas ar Austrumu filozofiju, dzīves stilu, dzeju, mākslu utt. Ja cilvēks, kuram meklējat  dāvanu, interesē šādas lietas, tad pasūtiet metāla plāksnīti ar viņa vārdu ķīniešu vai japāņu valodā!

3. Samērā neordināra un interesanta dāvana būs apsveikums dzejas formā. Ja dzeja nav Jūsu stiprā puse, tad palūdziet palīdzību kādam dzejniekam! Starp citu, Jūs varat to interesanti noformēt: piemēram, kā senu papirusu.

4. Jubilārs uzskata, ka pasaulē pati galvenā lieta ir nauda? Tad uzdāviniet naudu! Protams, ne jau īstu – uzdāviniet naudu ar viņa (vai viņas) attēlu!

5. Ja nevēlaties dāvināt naudu, tad interesanta dāvana būs nekustamais īpašums , jo tas vienmēr ir cieņā. Protams, šeit neiet runa par parastu nekustamo īpašumu, bet gan zemes gabalu uz Mēness vai Marsa!

 6. Jubilāram patīk māksla? Lieliski, tad uzdāviniet šī cilvēka portretu. Par laimi, mūsdienās ir ļoti daudz mākslinieku, kuri pēc fotogrāfijas uzgleznos lielisku portretu.

7. Ja Jums neviens no iepriekš minētajiem variantiem nešķiet interesants, tad ielūkojieties interneta veikalos, kuri piedāvā oriģinālas un interesantas dāvanas. Šeit Jūs varēsiet iegādāties visdažādākās dāvanas, kuras būs piemērotas ikvienam – sākot no pavisam maziem bērniem līdz sirmgalvjiem.

 

Un vēl viena lieta, izvēlieties savai dāvanai oriģinālu iesaiņojumu, jo pat pati interesantākā dāvana banālā iesaiņojumā vairs neliksies tik oriģināla. Vislabāk būtu uzticēt šo lietu profesionāliem dāvanu iesaiņotājiem, kuri izveidos dāvanas tematikai atbilstošu iesaiņojumu.

Interesanata dāvana

 

kreditu sal1

Iepērcies gudri 2201

 

Raksts tev noderēja, iesaki to citiem

bulta2