Dāvanas meitenēm

 

Dāvanas meitenēm

Dāvana meitenei

davana-meitenem

Atrast dāvanu meitenei nav viegli, tomēr tas nav tik grūti, kā pirmajā brīdī varētu šķist. Jums tikai jāliek lietā savu fantāziju un izdomu. Bet ko darīt tad, ja Jums nav nevienas labas idejas un Jūs nespējat tikt skaidrībā ar to, kādas dāvanas meitenēm būs vislabākā un tik tiešām iepriecinās tās? Patiesībā uz šo jautājumu nav konkrētas atbildes. Jo mēs visi lieliski saprotam, ka meitenes ir ļoti dažādas, ja viena priecāsies par skaistu un jauku suvenīru, tad citai vajag dāvanu ar dziļu jēgu.

Lai palīdzētu Jums izvēlēties dāvanas meitenēm, mēs piedāvājam Jums iepazīties ar vairākiem dāvanu variantiem, kas būs lieliski piemēroti dāvināšanai meitenei – gan dāvana mīļotajai , gan dāvana labam draugam, gan dāvana draudzenei dzimšanas dienā:

1.Pievērsiet uzmanību meitenes personībai, proti, kāds ir viņas ģērbšanās stils, dzīvesveids un intereses. Vai viņa seko līdzi jaunākajām modes tendencēm, varbūt viņa aizraujas ar kādu sporta veidu, mūziku utt. Un, pilnīgi iespējams, tas ļaus Jums izvēlēties atbilstošu dāvanu meitenei. Piemēram, ja meitenei patīk svešvalodas – tad uzdāviniet dāvanu sertifikātu uz valodu kursiem. Ja meitenei patīk dejot – tad uzdāviniet abonementu uz deju studiju. Savukārt tad, ja viņa jau sen sapņo par autovadītāju apliecību, tad uzdāviniet dāvanu sertifikātu autoskolas apmeklēšanai.

2.Ziedi. Ziedus meitenēm var dāvināt visu laiku un tie nekad viņām neapniks. Uzziniet, kādas ir meitenes mīļākās puķes, lai dāvana būtu vēl patīkamāka. Ziedi var būt gan atsevišķa dāvana, gan arī citas dāvanas papildinājums. 

3.Saldumi. Kurai meitenei negaršo saldumi?! Uzdāviniet meitenei viņas iecienītākās konfektes. Lai dāvana sagādātu viņai vēl lielāku prieku, uzdāviniet meitenei konfekšu pušķi. 

4.Amizants T-krekls, lakats vai šalle. Meitenēm patīk nepārtraukti papildināt savu garderobi. Tāpēc ikvienai meitenei noderēs T-krekls ar amizantu uzrakstu vai zīmējumu, kā arī šalle vai lakats ar interesantu rakstu vai ornamentu. Ikviena meitene ar lielāko prieku nēsās kaut ko ļoti neparastu, kas ļaus viņai izcelties uz apkārtējo fona! Iegādājieties apģērbu vai apavus tikai tad, ja skaidri zināt, kādu izmēru Jums jāizvēlas. Ja neesat pārliecināti par vajadzīgo izmēru, tad iegādājieties kaut ko neitrālu – šalli, lakatu, cimdus, somiņu utt.

5.Mīkstās rotaļlietas. Ļoti daudzām meitenēm patīk mīkstās rotaļlietas. Vislabāk izvēlēties vai nu ļoti mazu, vai tieši pretēji – ļoti lielu mīksto rotaļlietu. Mazāko viņa visur nēsās sev līdzi, bet lielākā vienmēr viņu gaidīs mājās.

6.Uzdāviniet meitenei biļeti uz viņas mīļākās grupas koncertu vai interesantu teātra izrādi. Šāds pasākums sagādās viņai neaizmirstamas emocijas!

davana-meitenem

7.Modernās tehnoloģijas. Uzdāviniet meitenei kaut ko saistītu ar modernajām tehnoloģijām – jaunu mobilo tālruni, iPod, planšetdatoru, portatīvo datoru, elektronisko grāmatu. Ja nevarat atļauties tik dārgu dāvanu, tad uzdāviniet mobilā tālruņa vai datora aksesuārus.

8.Mājdzīvnieki. Varat uzdāvināt meitenei sunīti vai kaķīti. Tikai pirms dāvināšanas pārliecinieties, vai viņai nav alerģija uz suņu vai kaķu spalvu, kā arī noskaidrojiet to, kāda ir viņas attieksme pret mājdzīvniekiem.

9.Visām meitenēm patīk rūpēties par savu izskatu, tāpēc varat droši uzdāvināt abonementu uz solāriju, baseinu vai fitnesa centru, SPA salona vai skaistumkopšanas salona apmeklējumu.

10.Ceļojums. Praktiski visām meitenēm patīk ceļot, tāpēc ceļojums vienmēr būs lieliska dāvana. Šeit viss atkarīgs no Jūsu finansiālajām iespējam. Taču ticiet mums, meitene priecāsies par jebkuru, pat par visīsāko ceļojumu!

 

Bez šaubām, labas dāvanas meitenēm var būt kosmētika, parfimērija, apģērbs, apakšveļa vai rotaslietas, tikai šādā gadījumā Jums jābūt pārliecinātiem par savas izvēles pareizību.

Dāviniet dāvanas

red-arrow-3

Call-to-Action

Raksts tev noderēja, SPIED IETEIKT

bulta2