Dāvanas bērniem

 

Dāvanas bērniem

Dāvanas bērniem

 

 

Dažas dāvanu idejas bērnam:

Q50 Pulkstenis

Q50 Pulkstenis Bērnu pulkstenis ar GPS trekeri Smart Baby Watch Q50 - innovācijas produkts, kas ar ieinteresēt visus vecākus. Pateicoties mūsdienīgām tehnoloģijā šajā gadžetā ir realizētas vissvarīgākās funkcijas, kas nodrošinās bērna došību, kas nekad nebūs lieka.

35 Eur

LASĪT SĪKĀK

Bērni – tās ir visjaukākās būtnes pasaulē. Tikai bērniem mēs varam uzdāvināt patiesu mīlestību un rūpes. Mēs gribam, lai mūsu bērniem būtu viss, kas viņiem nepieciešams. Jo sevišķi rūpīgi mēs pieejam dāvanu izvēlei bērniem. Tāpēc vienmēr mūs nomoka viens un tas pats jautājums: „Kādas dāvanas bērniem izvēlēties? Kā izvēlēties to, kas viņam patiks?”. Bieži vien notiek tā, ka mūsu dāvinātās lietas bērniem ātri apnīk, neizraisot viņiem nekādu interesi. Bez šaubām, zēniem un meitenēm patīk atšķirīgas lietas. Tāpēc mēs apkopojām dažus dāvanu variantus, kas labāk patiks zēniem un meitenēm.

Dāvana zēnam
Zēni ir ļoti kustīgi un ziņkārīgi, tāpēc viņiem vislabāk patiks dāvanas, kas liek domāt, kustēties un plānot. Piemēram, mašīnas, helikopteri, kuģi, galda spēles, bumbas un slidas.

Dāvana meitenei
Neskatoties uz to, ka meitenes neatpaliek no zēniem kustīguma un apķērības ziņā, tomēr viņām patīk citas lietas. Piemēram, lelles, leļļu rati un mājas, mīkstās rotaļlietas, lecamauklas un, protams, Bārbijas.
Taču ir vēl viena, ne mazāk svarīga lieta, kas jāņem vērā, izvēloties dāvanas bērniem, – tas ir viņa vecums. Piedāvājam iepazīties ar vairākiem dāvanu variantiem atbilstoši katrai vecuma grupai:

Gadu vecam bērnam vairs nedrīkst dāvināt grabulīšus – tas ir noiets etaps. Viņš tagad aktīvi iepazīst apkārtējo pasauli, tāpēc viņam noderēs lietas, kas viņam palīdzēs to izdarīt. Visvienkāršākā dāvana bērniem – tā ir bumba. Tikai ņemiet vērā to, ka bumba nedrīkst būt pārāk liela, lai bērns, turot rokās bumbu, redzētu, kurp viņš iet.

Gadu vecam bērnam var uzdāvināt visdažādākās stumjamās vai velkamās rotaļlietas, lai viņš varētu to visur ņemt līdzi. Vēl bērnam labprāt patiks personīgais automobilis (mašīna bez pedāļiem, kuru uz priekšu jāstumj ar kājām).
Izvēloties dāvanas bērniem, neaizmirstiet arī par mierīgākām un nopietnākām nodarbēm. Šeit lieliski noderēs klucīši un konstruktori. Tikai detaļas nedrīkst būt pārāk mazas, lai mazulis tās nevarētu iebāzt mutē.
Šajā vecumā noteikti jādāvina grāmatas, jo tas ir laiks, kad bērns sāk aktīvi interesēties par lasīšanu! Vislabāk izvēlēties grāmatas ar biezām kartona lapām, minimālu tekstu un spilgtiem zīmējumiem.
Vasarā lieliski noderēs visdažādākās lāpstiņas, spainīši, formiņas, lai bērns varētu rotaļāties smilšukastē.

 

2-3 gadus vecam bērnam lieliska dāvana būs trīsritenis. Tikai tam jābūt stabilam, lai mazulis, kāpjot nost, nenogāztu to uz sāniem un nenokristu kopā ar to.
Šajā vecumā jādomā par bērnu sīkās motorikas attīstību, tāpēc pienācis īstais laiks dāvināt visdažādākās mozaīkas un puzles, lai bērns trenētu savus pirkstiņus.
Bez šaubām, arī šajā vecumā bērniem patīk bumbas, mašīnas, lelles, un, protams, grāmatas!

4 gadu vecumā bērni sāk apgūt lomu spēles. Bet, tas nozīmē, ka viņi labprāt rotaļāsies ar „profesionālajiem” komplektiem, proti, gan zēni, gan arī meitenes labprāt iejutīsies daktera lomā. Zēniem patiks ugunsdzēsēja komplekts, bet meitenēm – mazās saimnieces komplekts (bērnu servīzes, pannas, katli utt.).
Apvaldīt pārmērīgi lielo enerģiju palīdzēs sporta inventārs, piemēram, bumba ar „ragiem”, uz kuras var lēkāt, vai arī batuts – lai mazulis lēkā uz nebēdu!
Šajā vecumā universāla dāvana bērnam būs grāmata. Droši varat dāvināt grāmatas ar visdažādākajiem uzdevumiem, kas vērsti uz bērna atmiņas, loģiskās domāšanas, uzmanības attīstību.

5-6 gadu vecumā bērns jau tik daudz prot un māk, ka grib spēlēt pieaugušo spēles. Šajā vecumā vispiemērotākā dāvana būs šahs vai jebkuras citas galda spēles.
Gan meitenes, gan arī zēnus šajā vecumā iepriecinās pieaugušo lietas, piemēram, rokas pulkstenis, mobilais tālrunis, MP3 pleijers vai planšetdators.

Universāla dāvana jebkura vecuma bērnam būs radošie komplekti: krāsas, krītiņi, zīmuļi, plastilīns, flomāsteri, molberts.
Pie universālām dāvanām pieskaitāmas arī tās, kas stimulē sportisko aktivitāti. Piemēram, slēpes, slidas, skrituļslidas, lecamaukla, bumba, riņķis, ritenis, badmintons, batuts utt.

Bērni jebkurā vecumā priecāsies par biļetēm uz akvaparku, leļļu teātri, cirku vai zooloģisko dārzu.

Protams, vienmēr gaidītas dāvanas būs bērnu vecumam atbilstošas multfilmas, bērnu filmas, apmācību programmas un spēles.

Ja vēlaties, lai dāvanas bērniem kalpotu ilgāku laiku, iegādājieties lietu, kas paredzēta dažāda vecuma bērniem. Piemēram, mājas sporta komplekss vai konstruktors, kuram ar laiku var pievienot klāt sarežģītākus elementus.

Un vēl viens padoms – nekad nedāviniet bērnam to, ko Jūs tāpat taisījāties viņam pirkt. Piemēram, ikdienas apģērbu, jaunu skolas somu. Tas bērnam sagādās vilšanos, bet viņš taču gaidīja kaut ko neparastu.

Ja tomēr vēlaties dāvināt apģērbu, tad tam jābūt īpašam apģērbam, piemēram, samta kleitai vai uzvalkam. Tikai neaizmirstiet pievienot šādai dāvanai kādu nelielu rotaļlietu, saldumus vai grāmatu.

Vēl izvēloties dāvanu bērnam ņemiet vērā to, ka tai jābūt tādai, lai bērns varētu to uzreiz lietot, pretējā gadījumā bērns nebūs priecīgs. Jo kurš gan bērns priecāsies par skrituļslidām ziemā vai dārgu muzikālo centru, kuru viņš nedrīkstēs aiztikt.

 

 

Raksts tev noderēja, iesaki to citiem

bulta2