Dāvana vecmāmiņai

 

Dāvana vecmāmiņai

Dāvana vecmāmiņai

Smaržas vecmāmiņai
Pretgrumbu krēms vecmāmiņai
Stāvlampa vecmāmiņai

Spogulis vecmāmiņai
Ceļojumu skati šeit
Kosmodisku skati šeit

Spiediena mērītāju skati šeit
Ortopēdisko spilvenu skati šeit
Sadzīves tehniku skati šeit
Abonementu skati šeit
Planšeti skati šeit

Mp3 atskaņotāju skati šeit

 

Vecmāmiņas ir tik dažādas! Dažas sēž uz soliņiem, cep pīrāgus un rušinās dārzā, bet citas nemaz nav līdzīgas vecmāmiņām, jo viņas ir slaidas, skaistas, aizrautīgi strādā un aktīvi atpūšas, bet trešās – ļoti inteliģentas, ar nevainojamām manierēm, īsāk sakot, staigājošas enciklopēdijas! Bet viņas visas vieno viena lieta – mīlestība pret mazbērniem. Bez šaubām, tāpēc arī mēs vēlamies viņas iepriecināt, uzdāvinot kaut ko bezgala jauku. Minēsim dažus dāvanu variantus, kuri varētu būt laba dāvana vecmāmiņai:

1) Kosmētika un parfimērija. Sieviete jebkurā vecumā ir sieviete. Tāpēc tad, ja Jūsu vecmāmiņa rūpējas par savu ārējo izskatu, varat droši viņai uzdāvināt pretgrumbu krēmu. Vēl varat uzdāvināt vecmāmiņai smaržas, ja Jūs skaidri zināt, kādas ir viņas iecienītākās smaržas.

Smaržas vecmāmiņai skati šeit

Pretgrumbu krēmus vecmāmiņai skati šeit


 

2) Ja vēlaties uzdāvināt kaut ko no apģērba, tad šeit vislieliskākais variants būs silts halāts vai ērtas mājas čības. Ielāgojiet tikai vienu – šīm lietām jābūt ļoti ērtām un komfortablām. Vēl varat uzdāvināt šalli. Izvēloties šalli, ņemiet vērā to, ka tai jābūt ne tikai siltai, bet arī skaistai!


 

3) Varat izvēlēties dāvanu, kas lieliski papildinās vecmāmiņas mājokļa interjeru. Piemēram, skaistu sienas pulksteni, spoguli, stāvlampu utt. Tikai šeit jāņem vērā to, ka dāvanai harmoniski jāiekļaujas mājokļa interjerā. Taču vēl labāka dāvana būs tad, ja Jūs palīdzēsiet vecmāmiņai izremontēt virtuvi vai istabu, ja viņa jau sen vēlas uzsākt remontu, bet nekā nevar saņemties. Jebkuras pozitīvas pārmaiņas uzlabo garastāvokli un pašsajūtu. Bet tieši tas taču vajadzīgs Jūsu vecmāmiņai!

Stāvlampu skati šeit   Spoguli skati šeit 


 

4) Vēl viena lieliska dāvana vecmāmiņai – ceļojums (piemēram, atpūta pie jūras) vai ceļazīme uz sanatoriju. Tas ļaus vecmāmiņai izrauties no sava ierastās vides un ikdienas dzīves ritma. Bez tam, sanatorijā viņa varēs uzlabot savu veselību!

Ceļojumu vecmāmiņai skati šeit


 

5) Vēl ļoti noderīga dāvana būs visdažādākās ierīces, kas palīdz rūpēties par veselību. Piemēram, ja vecmāmiņai ir augsts asinsspiediens, tad uzdāviniet viņai asins spiediena mērītāju. Savukārt tad ja viņai ir problēmas ar muguru, tad šeit lieliski noderēs Kosmodisks, ortopēdiskais matracis vai spilvens.

Kosmodisku aplūko šeit   Spiediena mērītāju skati šeit  Ortopēdisko spilvenu skati šeit


6) Ļoti praktiska un ļoti noderīga dāvana vecmāmiņai – tā ir sadzīves tehnika. Šeit viss atkarīgs no tā, kas tieši vecmāmiņai visvairāk būtu vajadzīgs – jauns putekļusūcējs, elektriskā tējkanna, katlu komplekts, tosteris utt. Galvenais, lai sadzīves tehnika, kuru Jūs uzdāvināsiet, būtu vienkārši un ērti lietojama. Tad vecmāmiņa to lietos ar vislielāk prieku.

Sadzīves tehnika apskatāma šeit


7) Ja Jūsu vecmāmiņa mīl apmeklēt teātri vai koncertus, tad droši varat uzdāvināt viņai biļeti uz kādu teātra izrādi vai koncertu, un kopā ar viņu doties uz šo pasākumu. Tikai šajā gadījumā Jums iepriekš jānoskaidro, kādas tieši izrādes vai izpildītāji viņai patīk.


 

8) Vienmēr lieliska dāvana vecmāmiņai būs kaut kas tāds, kas saistīts ar viņas hobiju. Daudzas vecmāmiņas ar kaut ko aizraujas – rokdarbi, kulinārija, puķkopība, dārzkopība utt. Rokdarbniecei lieliski noderēs dzija, adāmadatu komplekts utt. Savukārt vecmāmiņai, kurai ļoti patīk gatavot ēst, noteikti patiks pavārgrāmata ar jaunām un interesantām receptēm. Vecmāmiņa noteikti novērtēs šādu dāvanu, jo hobijs – tā ir lieta, kas padara vecmāmiņas dzīvi krāsaināku un interesantāku.


 

9) Ja Jūsu vecmāmiņa labprāt lasa avīzes vai žurnālus, tad uzdāviniet viņas iecienītākā žurnāla vai avīzes abonementu, tad vecmāmiņa varēs vienmēr būt lielas kursā par visiem jaunumiem vai viņu interesējošiem jautājumiem.

Abonementu skati šeit


10) Jūsu vecmāmiņa izrāda interesi par visu jauno? Viņai patīk lasīt, bet viņai ir slikta redze? Tad uzdāviniet elektronisko grāmatu vai planšetdatoru un iemāciet viņu to lietot. Vecmāmiņa būs Jums bezgala pateicīga! Ja nevarat atļauties tik dārgu dāvanu, tad ne mazāk slikts variants būs МР-3 pleijeris. Ierakstiet tajā vairākas audio grāmatas, kā arī Jūsu vecmāmiņas jaunības dienu mūziku, un Jūs redzēsiet, ar kādu neviltotu prieku viņa to visu klausīsies! Tikai neaizmirstiet laiku pa laikam pievienot klāt jaunus ierakstus.
Protams, neaizmirstiet pēc iespējas biežāk apciemot vecmāmiņu, jo viņai tik ļoti nepieciešama Jūsu uzmanība. Ielāgojiet, ka tā ir vislabākā dāvana, kuru viņa vēlas saņemt!

 Planšetdatoru skati šeit MP3 atskaņotāju skati šeit


 

 Raksts tev noderēja, iesaki to citiem

bulta2