Dāvana skolotājai

 

Dāvana skolotājai

Dāvana skolotājai

Dzīvē ir ne mazums situāciju, kad jāapsveic kādu skolotāju. Iemesli var būt visdažādākie, piemēram, 1. septembris, skolotāju diena, dzimšanas diena, izlaidums utt. Šis jautājums kļūst vēl jo vairāk aktuāls tad, ja vēlamies apsveikt savu mīļāko skolotāju. Parasti pieņemts dāvināt ziedus, bet tas ir ļoti oficiāli. Taču tad, ja Jūs vēlaties uzdāvināt individuālu un atmiņā paliekošu dāvanu, tad nāksies mazliet papūlēties ar dāvanas izvēli un likt lietā nedaudz savu fantāziju.

Dažas dāvanu idejas skolotājai:

Dažādas Spa procedūras:

SPA – tas ir moderns nosaukums, kuru laikam pazīst visi skaistuma un veselības pielūdzēji. SPA-klīnika, SPA – kūrorts, SPA-centrs, SPA-viesnīca, SPA-kosmētika – šos terminus šodien bieži var dzirdēt reklāmās, bet vārds SPA vēl nav visiem līdz galam saprotams. Sīkāk par to, kas ir SPA lasi šeit
   


Vakariņas tumsā ekskluzīvā gaisotnē:

 

Izmēģini ko neierastu!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Vai spējat iedomāties, kādas sajūtas pārņem, baudot vakariņas pilnīgā tumsā? Tas ir nebijis piedzīvojums jūsu taustei, dzirdei, ožai un garšai, kurš garantē 100% jautrību Jums. Laipnais viesmīlis, kurš būs aprīkots ar īpašajām nakts redzamības brillēm, ievedīs Jūs jaunā garšu un izjūtu pasaulē. Ko tādu Jūs vēl līdz šim nebūsiet piedzīvojuši!  Šī var būt lieliska dāvana skolotājai, kuru noteikti tā atcerēsies uz ilgu laiku!

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

Otrais ēdiens;
Saldais ēdiens;
Pudele vīna.
Kam dāvanu karte ir domāta?

Vakariņas tumsā paredzētas divām personām, kas vēlas izbaudīt vakaru īpašā gaisotnē.

Ieturi vakariņas kā nekad dzīvē!


Jāšana zirga mugurā

Dāvana dabas mīļotājam! Ja esi pārdomās, ko uzdāvināt skolotājai, apsver domu uzdāvināt izjādi zirga mugurā. Pabūt kopā ar zirgu un doties izjādē iekštelpās vai dabā ir iespēja izbaudīt mieru un paskatīties uz pasauli no cita skatu punkta, esot zirga mugurā!

Zirgu izjādes nodarbību novērtēs tie, kuriem patīk dzīvnieki un saskarsme ar tiem. Tieši zirgu izjāde ir aktivitāte, kurā cilvēka ķermenī ieklausās zirgs, bet cilvēks tiecas atrast kopīgu valodu ar šo skaisto dzīvnieku.  Jau izsenis zirgu izjādes ir zināmas arī ar to labvēlīgo ietekmi uz cilvēka veselību, tāpēc tās izmanto arī cilvēka kustību aparāta funkciju uzlabošanai un atjaunošanai. Izjādes zirgi ir īpaši draudzīgi un pieraduši sadarboties ar visdažādākajiem cilvēkiem, tāpēc jāšanas aktivitātes dāvana būs patīkams un piemērots piedzīvojums ikvienam dāvanas saņēmējam!

 

Pirms dāvanas iegādes nedaudz jāpaanalizē skolotājas raksturu un gaumi. Protams, skolotāja priecāsies par jebkuru dāvanu (pat tad, ja Jūs viņai uzdāvināsiet pēc skaita jau piekto konfekšu kasti), bet labāk taču uzdāvināt kaut ko tādu, kas tik tiešām iepriecinās un patīkami pārsteigs skolotāju. Šajā sakarā vēlamies piedāvāt dažus samērā interesantu dāvanu variantus skolotājai:

1) Ja Jūs vēlaties parūpēties par skolotājas veselību, tad uzdāviniet viņai ļoti praktisku un noderīgu dāvanu – gaisa mitrinātāju, jonizētāju un aromatizētāju. Šāda ierīce ne tikai attīrīs un mitrinās gaisu, bet arī piepildīs kabinetu ar patīkamu aromātu.

2) Skolotājai nemanot nofotografējiet viņu interesantā rakursā un pasniedziet fotogrāfiju interesantā rāmītī (varat to izdekorēt savām rokām, piemēram, dekupāžas tehnikā).

3) Ja skolotāja ir liela grāmatu cienītāja, tad uzdāviniet viņai grāmatu, kas saistīta ar viņas pasniedzamo priekšmetu vai hobiju.

4) Atmiņā paliekoša un skaita dāvana skolotājai būs skolotājas portrets. Izvēlieties kādu jauku skolotājas fotogrāfiju un pasūtiet gleznu. Ticiet mums, skolotāja ļoti leposies ar šādu dāvanu!

5) Ja skolotāja bieži lieto datoru, tad varat viņai uzdāvināt jaunu klaviatūru vai datorpeli.

6) Ja vēlaties uzdāvināt skolotājai kādu lielāku dāvanu (piemēram, visa klase kopā), tad uzdāviniet ērtu ergonomisko krēslu. Tas padarīs sēdēšanu daudz ērtāku, jo sēdēšanas laikā tiks atbalstītas visas svarīgākās ķermeņa daļas.

7) Ja vēlaties, lai dāvana skolotājai būtu praktiska un kalpotu ilgi, tad uzdāviniet kaut ko no dabīgās ādas. Piemēram, dabīgās ādas naudas maku, briļļu futlāri vai plānotāju ādas vākos.

8) Skolotājiem nākas daudz rakstīt, tāpēc vienmēr ļoti noderīga dāvana būs kancelejas piederumi. Piemēram, skaista pildspalva, plānotājs, pildspalvu turētājs utt.

9) Ne mazāk praktiska un patīkama dāvana skolotājai būs skaista krūzīte, kuru varat uzdāvināt komplektā ar aromātisku tēju vai kafiju.

10) Uzdāviniet skolotājai kaut ko saistībā ar viņas hobiju. Piemēram, ja skolotājai patīk izšūt vai tamborēt, tad uzdāviniet viņai skaistu dziju. Savukārt tad, ja viņai patīk gatavot ēst, tad varat uzdāvināt kādu pavārgrāmatu ar interesantām receptēm.

Bez šaubām, pati universālākā dāvana skolotājai – tie ir skaisti ziedi un apsveikumu kartiņa. Ziedi uzlabos garastāvokli, bet apsveikumu kartiņa tiks saglabāta par piemiņu.

Jums nav obligāti jādāvina dārgu dāvanu, galvenais – tā ir uzmanības izrādīšana skolotājai. Ticiet mums, ja dāvana skolotājai tiks pasniegta no visas sirds, tad skolotāja priecāsies pat par pavisam nelielu dāvaniņu. Vēl īpašāka dāvana būs tad, ja Jūs izgatavosiet to savām rokām, vai vismaz skaiti iesaiņosiet.

Dāvana skolotājai

 

 

Raksts tev noderēja, iesaki to citiem

bulta2