Dāvana sievietei

Dāvana sievietei

Dāvana sievietei

Izvēlies dāvanu sievietei pēc kategorijas un klikšķini uz tās:

Dāvana mīļotajai, draudzenei, sievai, mammai, māsai
SPA procedūras- lieliska dāvana jebkurai sievietei
Ja nav konkrētu ideju uzdāvini dāvanu karti
Uzdāvini sievietei rotaslietas vai kādus citus aksesuārus
Uzdāvini sievietei smaržas vai kādu kosmētikas komplektu

Kurai sievietei nepatīk saņemt dāvanas?! Neatkarīgi no tā, kāda ir sievietes nodarbošanās un vecuma, viņas visas mīl saņemt dāvanas. Dažreiz sievietes mēdz teikt, ka viņām ir vienalga, ko tām uzdāvinās. Tikai tā nav taisnība, jo ikviena sieviete vēlas, lai viņai uzdāvina kaut ko ļoti īpašu un sen kārotu. Tāpēc sievietei dāvanu jāizvēlas ļoti rūpīgi. Lai izvēlētos sievietei vislabāko dāvanu, ņemiet vērā sekojošas lietas:

davana sievietei1) Kādai tieši sievieti Jūs vēlaties dāvināt dāvanu, proti: mīļotai sievietei, draudzenei, mammai darba kolēģei vai priekšniecei. Piemēram, darba kolēģei vai priekšniecei nedrīkst dāvināt personīgas dāvanas, proti, kosmētikas un higiēnas preces. Savukārt tad, ja dāvanu jāizvēlas mammai vai draudzenei, tad Jūs varat censties noskaidrot, kādu tieši dāvanu viņas vēlas saņemt. Tikai nekad nevaicājiet sievietei: „Ko Tev uzdāvināt?”. Ielāgojiet, ja sieviete zina, ko tieši Jūs viņai uzdāvināsiet, tad tā vairs nebūs dāvana sievietei, bet gan pirkums.

 

davana sievietei52) Varat izvēlēties dāvanu sievietei atbilstoši viņas profesijai. Piemēram, skolotājai ļoti noderēs rakstāmpiederumi. Savukārt sievietei, kura lielāko daļu no savas darba dienas pavada pie datora noderēs datora piederumi, proti, klaviatūra, datorpele, atmiņas karte utt.

 

3) Uzdāviniet sievietei kaut ko, kas ir saistīts ardavana sievietei1 viņas hobiju. Piemēram, sieviete, kura aizraujas ar rokdarbiem, noteikti priecāsies par adāmadatu komplektu vai skaistu dziju. Laba dāvana sievietei, kurai patīk apmeklēt teātri, būs teātra biļete

 

 

davana sievietei64) Pievērsiet uzmanību dažām frāzēm, kuras sieviete lieto sarunas laikā. Par lietām, kas viņai patīk, viņanoteikti teiks: „Cik jauki, cik skaisti utt.”. Tas palīdzēs Jums saprast to, kas viņai patīk un ko viņa visvairāk vēlētos saņemt dāvanā.

 

Vēl minēsim dažas universālas lietas, kuras varētu būt laba dāvana sievietei

spa 1) Visdažādākās SPA procedūras, skaistumkopšanas salona apmeklējums, jo ikviena sieviete rūpējas par savu ārieni un  vienmēr vēlas izskatīties nevainojami.

 

fotosesija 2) Foto sesija kādā fotostudijā vai brīvā dabā, jo visas sievietes dievina to, kad visa uzmanība tiek veltīta tieši viņām.

 

 

sokolade 3) Ziedi un konfektes. Tā vienmēr ir nekļūdīga un laba dāvana sievietei , jo pasaulē ir ļoti maz sieviešu, kuras ir vienaldzīgas pret šokolādi un ziedu smaržu.

 

 

darglietas 4) Rotaslietas. Visiem labi zināms, ka sievietes dievina rotaslietas, tāpēc par šādu dāvanu sieviete vienmēr priecāsies. Tikai iegādājoties rotaslietas dāvanā sievietei, ņemiet vērā to, kas tieši viņai patīk. Piemēram, vienām patīk zelts, citām sudrabs, bet vēl citas dievina dārgakmeņus.

 

 

kosmetika5) Kosmētika un parfimērija. Arī šajā gadījumā Jums skaidri jāzina, kādas tieši smaržas vai kosmētikas līnija patīk sievietei, pretējā gadījumā Jūs riskējat iegādāties absolūti nederīgu dāvanu.

 

 

Ja Jūs īsti nezināt, ko tieši uzdāvināt, tad labāk uzdāviniet dāvanu karti. Tad daiļā dzimuma pārstāve varēs pati izvēlēties to, ko viņa vēlas.
Vēl ļoti svarīgi pievērst uzmanību dāvanas iesaiņojumam. Tik maza detaļa kā dāvanas iesaiņojums var būtiski mainīt attieksmi pret dāvanu. Ielāgojiet, ka sievietes pievērš uzmanību pat vissīkākajām detaļām, tāpēc dāvanai jābūt skaisti iesaiņotai. Neaizmirstiet to, kad izvēlēsieties dāvanu sievietei!

Sievietei dāvana

Izvēlies dāvanu sievietei pēc kategorijas un klikšķini uz tās:

Dāvana mīļotajai, draudzenei, sievai, mammai, māsai
SPA procedūras- lieliska dāvana jebkurai sievietei
Ja nav konkrētu ideju uzdāvini dāvanu karti
Uzdāvini sievietei rotaslietas vai kādus citus aksesuārus
Uzdāvini sievietei smaržas vai kādu kosmētikas komplektu
Pietrūkst naudas, taču jubileja jau tūlīt

 

Raksts tev noderēja, iesaki to citiem

bulta2

Atbildēt