Dāvana sievai

Dāvana sievai

davana sievai Kurai sievietei nepatīk saņemt dāvanas?! Dāvanas patīk saņemt visām bez izņēmuma. Ikviena sieviete gaida gan ziedus, gan dāvanas, gan arī pārsteigumus. Taču vīriešiem bieži vien rodas problēmas ar piemērotas dāvanas izvēli, tāpēc viņus nomoka viens jautājums: Kāda dāvana sievai būs vispiemērotākā. Atrast piemērotu dāvanu, ko uzdāvināt sievai, nav grūti, jāzina tikai dažas lietas, kuras jāņem vērā, izvēloties dāvanu. Lai dzīvo laimīgi… vīrieši! Ja sievai patiks dāvana, tad mājās valdīs miers un saticība.

Kas tad īsti ir galvenā panākumu atslēga, izvēloties dāvanu sievai? Minēsim dažas lietas, kas jāņem vērā neatkarīgi no tā, kādu dāvanu Jūs izvēlēsieties:

Pirmkārt, laimīgu operācijas norisi, kuras nosaukums ir „uzmini un realizē dzīvē sievas vēlēšanos”, nodrošinās dāvana kā tāda. Proti, galvenais neaizmirst par sievas dzimšanas dienu vai vārda dienu, kāzu jubileju utt. Droši vien lielākā daļa stiprā dzimuma, lasot šo rakstu, iesauksies,: „Kā var aizmirst, ja Tev trīs mēnešus no vietas katru dienu uzdod vienu un to pašu jautājumu: „’Dārgais, ko Tu man uzdāvināsi? Man taču drīz būs dzimšanas diena”. Taču mēdz būt arī tādi gadījumi, ka vīrs tomēr aizmirst par sievas dzimšanas dienu vai kādu citu svarīgu datumu. Tāpēc pats galvenais – neaizmirst apsveikt sievu visos svarīgajos datumos.

Otrkārt, ja vēlaties redzēt neviltotu prieku savas sievas acīs, tad apsveiciet sievu pirmais. Ja tajā dienā nebūsiet mājās, tad piegādājiet dāvanu ar kurjerpasta starpniecību. Ikvienai sievietei tieši tas ir pats galvenais.

Treškārt, neaizmirstiet dāvanai pievienot apsveikumu kartiņu. Vēl viena lieta – noteikti iesaiņojiet dāvanu! Ja nevarat paveikt to pats, tad dodieties uz dāvanu iesaiņošanas centru. Ielāgojiet, ka dāvanu izsaiņošana sievietēm sagādā ne mazāku baudu, kā pati dāvana!

Ceturtkārt, mācieties klausīties, ko saka Jūsu otrā pusīte! Ja Jūs apsveiksiet sievu pirmais, uzdāvināsiet ziedus un skaisti iesaiņotas sievas iecienītākās smaržas, bet sieva bija cerējusi, ka Jūs viņai uzdāvināsiet sulu spiedi, tad nekāds brīnums nenotiks. Sievas parasti aplinkus vai tieši pasaka to, ko vēlas saņemt dāvanā. Jums tikai atliek ieklausīties tajā, ko saka sieva.

Ko uzdāvināt sievai, ja Jūs vēlaties tik tiešām viņu pārsteigt? Sarīkojiet viņai nelielus svētkus. Pasūtiet iepriekš galdiņu restorānā, numuriņu viesu namā, celiņu boulinga zālē utt. Ticiet mums, visām sievām patīk pārsteigumi. Ja nevarat neko prātīgu izdomāt, tad aprunājieties ar viņas draudzenēm vai darba kolēģiem. Šie cilvēki noteikti pateiks, kā Jūsu sieva vēlētos nosvinēt šos svētkus.

Tālāk pievērsīsimies pie pašas galvenās lietas, proti, – ko uzdāvināt sievai? Minēsim dažus dāvanu variantus, kuri noteikti patiks ikvienai sievai.

koncerts1.Uzdāviniet biļetes uz sievas iecienītākās grupas vai dziedātāja koncertu. Savukārt tad, ja Jūsu sieva ir liela operas vai teātra cienītāja, tad nopērciet biļetes uz kādu pirmizrādi. Pievienojiet klāt biļetēm pasākuma programmu vai sameklējiet interesantu informāciju par šo pasākumu internetā izdrukājiet to.

 

pasuti davau


fens

2.Ko uzdāvināt sievai, ja vēlaties izvēlēties kaut ko tādu, ko viņa varēs lieto regulāri. Uzdāviniet profesionālos skaistumkopšanas instrumentus – matu fēnu, matu taisnotāju, matu veidotāju, masāžas vanniņu kājām utt. Tikai iegādājieties šos priekšmetus specializētos veikalos. Klāt varat pielikt aksesuārus vai kosmētiku – piemēram, kosmētikas maciņu matu fēna glabāšanai, kāju krēmu un skrubi. Ja īsti neorientējieties šādās lietās, tad paļaujieties uz pārdevēju ieteikumiem.

pasuti davauplansete3.
Jūsu sievai patīk daudz lasīt? Tad uzdāviniet viņai elektronisko grāmatu. Savukārt tad, ja Jūsu sievai patīk ne tikai lasīt, bet arī skatīties filmas un lasīt ziņas, tad labāk uzdāvināt planšetdatoru. Neaizmirstiet iegādāties arī somiņu, kurā sieva varēs to paņemt sev līdzi dodoties uz darbu vai ceļojumā.

 

Pasuti davanu


zurnals4.Ko uzdāvināt sievai, kur ir liela žurnālu cienītāja? Uzdāviniet viņai gada abonementu uz viņas iecienītāko žurnālu. Tad viņai veselu gadu nevajadzēs skriet uz kiosku vai lielveikalu, lai iegādātos sava iecienītākā žurnāla jaunāko numuru.

 

pasuti davau


blenderis5.Ikviena sieviete priecāsies par sadzīves tehniku, kas atvieglos ikdienas mājas soli. Te labi noderēs visdažādākie virtuves kombaini, blenderi, mikseri, elektriskā gaļas mašīna utt.


Pasuti davanu


kakis6.Ko uzdāvināt sievai, kura jau sen sapņo par suni vai kaķi? Uzdāviniet viņai sen kāroto mājdzīvnieku. Ticiet mums, Jūsu sieva būs bezgala priecīga par šādu pārsteigumu.

Vienlaicīgi izdarot labu darbu un atrodot kādam kustonim mājas- http://patversme.lv  vai http://sirdsdraugs.lv


Dāvanas mēdz būt ne tikai materiālas. Atmetiet smēķēšanu, ja sieva Jums sen to lūdza izdarīt. Pārstājiet regulāri aizkavēties darbā, veltiet vairāk uzmanības savai sievai. Ticiet mums, tas noteikti kalpos par lielisku dāvanas papildinājumu. Un tā jūs ne tikai realizēsiet dzīvē sievas sen kāroto sapni, bet padarīsiet ģimenes dzīvi daudz harmoniskāku un laimīgāku!

Lai arī kādu dāvanu Jūs neizvēlētos, galvenais, lai dāvana sievai tiktu dāvināta no visas sirds. Neaizmirstiet pasniedzot dāvanu pateikt sievai jaukus vārdus, esiet maigs un uzmanīgs. Vēl lieliski papildinās ikvienu dāvanu ziedi, tāpēc uzdāviniet sievai viņas iecienītākos ziedus. Tad Jūs sagādāsiet sievai patiešām jaukus un neaizmirstamus brīžus. Bet kas gan var būt svarīgāks par to?

 

Dāviniet dāvanas savai sievai

red-arrow-3

Call-to-Action

 

 

 Kad esiet veicis dāvanu pasūtīšanu, aizpildiet šo formu, tādējādi apkoposim populārākā dāvanas, lai atvieglotu dāvanu izvēli turpmāk

Kam pirkāt dāvanu

Kādu dāvanu pirkāt