Dāvana priekšniekam

Dāvana priekšniekam

 Dāvana priekšniekam

Izvēlies kategoriju un klikšķini uz tās: 
Dāvanu karte priekšniekam šeit
Tehnika priekšniekam šeit
Auto aksesuārs priekšniekam šeit
Aktīva un veselīga dzīvesveida piekritējam
Dāvanu karte no dāvanu servisa šeit

 

 

Dāvana priekšniekam!

K0, lai uzdāvina priekšniekam?!

Priekšnieki – tie ir cilvēki, ar kuriem nākas sadzīvot dzīves lielāko daļu. Neskatoties uz Jūsu attieksmi pret viņiem, dāvanas neviens nav atcēlis! Taču bieži vien rodas jautājums: „Ko uzdāvināt priekšniekam?”. Jūs taču piekritīsiet, ka grūti izvēlēties dāvanu cilvēkam, kuram viss ir. Izvēloties dāvanu priekšniekam, aizmirstiet par šampūniem, skuvekļiem, apakšveļu, gultasveļu un citām tamlīdzīgām lietām, kuras pieņemts dāvināt tikai tuviem cilvēkiem. Vislabāk izvēlēties kaut ko oriģinālu, interesantu un unikālu. Vēl ņemiet vērā to, ka tai jābūt kolektīvai dāvanai, jo individuālas dāvanas ir pretrunā ar lietišķo etiķeti, kā arī priekšnieks var Jūs nepareizi saprast. Ļoti svarīgi, lai dāvana priekšniekam būtu neitrāla, bez jebkāda zemteksta. Savukārt tad, ja jūsu kolektīvs nevar atļauties tērēt naudu dāvanas iegādei priekšniekam, tad lieciet lietā visu savu fantāziju un izdomu: skaisti noformēta sienas avīze vai smieklīga prezentācija noteikti iepriecinās Jūsu priekšnieku. Šādas dāvanas galvenais mērķis – parādīt priekšniekam, ka Jūs viņu cienāt!

Ko īsti uzdāvināt priekšniekam? Mēs apkopojām iespējamos dāvanu variantus un izvēlējāmies pašus piemērotākos:

1. Dāvanu karte

dāvanu karte

Dāvanu karte ir universāla lieta gadījumos, kad īsti nezināt, ko uzdāvināt priekšniekam. Varat izvēlēties kādas SPA procedūras vai kādu izklaidi, kas varētu patikt priekšniekam. Šādas dāvanas galvenā vērtība ir tāda, ka priekšnieks pats varēs izlemt to, kad šo pakalpojumu izmantot.

davana-prieksniekam


2. Oriģināls suvenīrs

suvenirs

Tas varētu būt kāds suvenīrs birojam vai mājoklim. Liekot lietā nedaudz izdomas, Jums noteikti izdosies atrast kaut ko piemērotu. Ja tomēr nevarat izlemt, kādu suvenīru iegādāties, tad uzdāviniet kanvas gleznu ar kādu skaistu ainavu, ziediem, jūru, lielpilsētas skatu. Starp citu, derēs arī kāda bezgala jauka bilde, kurā redzams priekšnieks kopā ar visu kolektīvu.


3. Tehnika

tehnika

Iespējams, Jūs ievērojāt, ka Jūsu priekšnieks vēlas kaut ko iegādāties savam kabinetam. Piemēram, muzikālo centru, planšetdatoru, televizoru utt. Pavērojiet savu priekšnieku, pilnīgi iespējams, Jums izdosies noskaidrot, kas tieši pietrūkst viņa kabinetam, un tad Jums vairs nebūs jālauza galva par to, ko uzdāvināt priekšniekam.

davana-prieksniekam


4. Auto aksesuārs

aksesuārs

Ja Jūs zināt, ka Jūsu priekšnieks ir kaislīgs automobilists, tad uzdāviniet kaut ko viņa automobilim. Piemēram, unikāls suvenīrs vai mini putekļu sūcējs autosalona tīrīšanai.

 

davana-prieksniekam


5. Hobijs

Artist's Palette and Brushes

Kā jau ikvienam cilvēkam, arī priekšniekam ir kāds hobijs vai aizraušanās. Jums tikai atliek noskaidrot to un izvēlēties atbilstošu dāvanu priekšniekam. Kaislīgs mednieks novērtēs mednieku nazi, biljarda cienītājs – biljarda nūju. Varbūt Jūsu priekšnieks kolekcionē markas, tad viņu noteikti iepriecinās kāda marka. Šeit, protams, viss atkarīgs no budžeta. Vēl varat uzdāvināt kādu grāmatu, ja Jūsu priekšnieks ir grāmatmīlis. Tikai šajā gadījumā Jums skaidri jāzina, kas viņam labāk patīk – dzeja, proza, klasiskā literatūra utt.
Savukārt tad, ja Jūsu priekšniekam patīk jaunās ciparu tehnoloģijas, tad varat viņam uzdāvināt elektronisko grāmatu, kuru viņš varēs lietot jebkurā vietā. Jo sevišķi labi šāda dāvana priekšniekam noderēs viņam komandējumā vai ceļojumā.


6. Smēķētājiem

el cig

Ko uzdāvināt priekšniekam, kurš ir kaislīgs smēķētājs un neplāno tuvākā laikā atmest šo kaitīgo ieradumu? Uzdāviniet viņam oriģinālas šķiltavas un pelnu trauku, vai arī cigārus. Savukārt tad, ja Jūsu priekšnieks cenšas atmest smēķēšanu, tad uzdāviniet viņam elektronisko cigareti.


7. Aktīva un veselīga dzīvesveida piekritējiem

sleposana

Ja Jūsu priekšnieks aizraujas ar kādu sporta veidu, piemēram, slēpošanu, tad varat uzdāvināt kādu atbilstošu sporta inventāru. Savukārt tad, ja Jūsu priekšnieks regulāri apmeklē sporta klubu vai baseinu, tad uzdāviniet viņam abonementu sporta kluba vai baseina apmeklēšanai. Vēl samērā interesanta un oriģināla dāvana priekšniekam aktīva un veselīga dzīvesveida piekritējiem būs floatinga seansa apmeklējums.

davana-prieksniekam


 

 

Ielāgojiet, ka visi priekšnieki augstu novērtē uzmanības izrādīšanu un radošu pieeju. Labāk banālu galda piederumu vai pildspalvas vietā uzdāviniet kaut ko oriģinālāku un interesantāku.
Neaizmirstiet dāvanai pievienot apsveikumu kartiņu ar vislabākajiem novēlējumiem, kuru būs personīgi parakstījis katrs darbinieks.
Un noslēgumā vēlamies pievērst Jūsu uzmanību tam, ka ne mazāk svarīga lieta par pašu dāvanu ir tās pasniegšana. Savlaicīgi izvēlieties kādu darbinieku no kolektīva, kurš pasniegs dāvanu priekšniekam un teiks apsveikumu runu. Pēc dāvanas pasniegšanas, dodiet iespēju priekšniekam pateikt pāris pateicības vārdus.

 

 

Dāviniet dāvanas priekšniekam

red-arrow-3

Call-to-Action

 

Izvēlies kategoriju un klikšķini uz tās: 
Dāvanu karte priekšniekam šeit
Tehnika priekšniekam šeit
Auto aksesuārs priekšniekam šeit
Aktīva un veselīga dzīvesveida piekritējam
Dāvanu karte no dāvanu servisa šeit