Dāvana mīļotajam vīrietim

Dāvana mīļotajam vīrietim

dāvana mīļotajam vīrietim

Izvēlieties kategoriju un klikšķiniet uz tās:

Dāvanas mīļotajam no dāvanu serviss
Aktīvā atpūta divatā
Ceļojums
Vadītāja apliecība
Praktiskas lietas
Jūsu kopējam Miegam

 

Call-to-Action

 


 

Viņš ir mīļotais un vienīgais vīrietis, otra tāda nav, un, visdrīzāk, nebūs vairs nekad. Bet tas nozīmē, ka viņš ir pelnījis vislabāko dāvanu. Tikai ir viena problēma: Jūs nekā nespējat izdomāt, ko viņam uzdāvināt? Ja labi padomā, tad vienmēr var kaut ko atrast. Te viss atkarīgs no viņa vecuma, nodarbošanās, sociālā stāvokļa utt. Jūs taču noteikti zināt, kas viņam patīk, par ko viņš sapņo. Protams, ir vēl viens variants – Jūs varat pavaicāt viņa draugiem.

Minēsim dažas idejas dāvanai, mīļotajam vīrietim:

1.Vakariņas tumsā ekskluzīvā gaisotnē:

Izmēģini ko neierastu!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Vai spējat iedomāties, kādas sajūtas pārņem, baudot vakariņas pilnīgā tumsā? Tas ir nebijis piedzīvojums jūsu taustei, dzirdei, ožai un garšai, kurš garantē 100% jautrību Jums. Laipnais viesmīlis, kurš būs aprīkots ar īpašajām nakts redzamības brillēm, ievedīs Jūs jaunā garšu un izjūtu pasaulē. Ko tādu Jūs vēl līdz šim nebūsiet piedzīvojuši! Nobaudītais otrais ēdiens un saldais ēdiens, kopīgie smiekli un atklājumi – tie izvērtīsies par vienu no neparastākajiem stāstiem, ko atcerēties kopā ar draugu un stāstīsiet citiem vēl ilgi pēc tam! Šī var būt lieliska dāvana mīļotajam vīrietim

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

Otrais ēdiens;
Saldais ēdiens;
Pudele vīna.
Kam dāvanu karte ir domāta?

Vakariņas tumsā paredzētas divām personām, kas vēlas izbaudīt vakaru īpašā gaisotnē.

Ieturi vakariņas kā nekad dzīvē!


2. Lidojums ar deltaplānu virs Rīgas

Izdzīvo neaizmirstamas sajūtas!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Izbaudi skaisto Rīgas panorāmu! Iepazīšanās lidojums ar deltaplānu ļaus Jums izbaudīt skaistos Rīgas skatus, vērojot tos no putna lidojuma augstuma. Pilots – instruktors parūpēsies, lai Jūsu iepazīšanās lidojums ir interesants un aizraujošs. Ja iepazīšanās lidojuma laikā piedzīvotās emocijas mudinās Jūs lidot pašam, Jums būs iespēja pieteikties apmācībām un to apgūt.Šī var būt lieliska dāvana mīļotajam vīrietim

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

10 minūšu ilgs iepazīšanās lidojums ar deltaplānu;
Lidojuma pilots – instruktors.
Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte ir domāta ikvienam, kurš vēlas piedzīvot burvīgu lidojumu ar deltaplānu virs Rīgas.

Lidojums ar deltaplānu – elpu aizraujošs piedzīvojums!


3.Saldi rūgtais sapnis

Saldi rūgtais sapnis Piena muižā

Sapņains lauku miers!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Gleznainie apkārtnes tīrumi un ganības, simtgadīgā barona laikā stādītā koku aleja vai rudenīgā lapu čaukstoņa zem kājām mudina atstāt visu pilsētas burzmu un steigu aiz muguras. Piena muiža ir vieta, kur nav manāma ne steiga, ne burzma, mēs vienkārši un patīkami baudam dzīvi.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

Pirmā diena:

Ierašanās un iekārtošanās numuriņā;
Rūgtās šokolādes SPA rituāls Viņai un Viņam muižas Piena SPA saloniņā. Rituāls ietver īsta lauku piena vannas peldi, muižas meistaru pašu gatavotu silto šokolādes skrubi, masāžu visam ķermenim, visa ķermeņa ietīšanu siltā melnās šokolādes un saldā krējuma maskā, kā arī barojošu masku kāju pēdām;
Procedūras laikā cienāsim ar nomierinošu apkārtnes pļavās salasītu zāļu tēju vai glāzi silta piena ar medu pēc Jūsu izvēles. Peldmētelis – Jūsu numuriņā;
Vakariņas romantiskā noskaņā Piena muižas „Rožu krodziņā” 35 EUR vērtībā;
Nakšņošana divvietīgā Piena muižas numuriņā.  Šī var būt lieliska dāvana mīļotajam vīrietim
Otrā diena:

Svaiguma pelde muižas baseinā;
Vieglas lauku brokastis ar tēju un kafiju;
Vēlo pēcpusdienu veltiet nesteidzīgai pastaigai un apkārtnes iepazīšanai, briedīšu un aitiņu sasveicināšanās brīdim, mirklim atpūtai muižas dārzā – šūpuļgultā ar sev aizraujošo lasāmvielu rokās, velo izbraucienam, nūjošanai u.c.
Svētdienās Piena muižā ir vēlā numuriņu atbrīvošana – 14:00.
Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvana noderēs ikvienam – nesteidzīga ģimeniska atpūta, izraušanās no steigas un burzmas vai romantisks vakars divatā! Izvēlies pats!


 

Taču tad, ja Jūs vēlaties uzdāvināt mīļotajam vīrietim ļoti personīgu un romantisku dāvanu, tad Jums pašai jāizvēlas viņam šo dāvanu. Kā apgalvoja pagājušā gadsimta vācu filozofs Frīdrihs Nīče, tad „vīrietis – tas ir liels bērns”. Tāpēc dārgās daiļā dzimuma pārstāves nekautrējieties un uzdāviniet savam mīļotajam vīrietim viņa iecienītākās rotaļlietas…

Pavērojiet savu mīļoto vīrieti. Iespējams, viņš aizrautīgi vairākus vakarus pēc kārtas liek kopā radio vadāma helikoptera spēļu modeli, dzelzceļu vai tamlīdzīgas lietas. Tādā gadījumā uzdāviniet savam mīļotajam vīrietim īstu baudu – iespēju atgriezties tālajā bērnībā, kad viņam nebija iespējas rotaļāties ar šādām lietām.

Starp citu, pie rotaļlietām var pieskaitīt suvenīru ieročus. Nebaidieties, šāda dāvana neveicinās agresiju, bet tikai izcels (bez šaubām, ar Jūsu palīdzību) Jūsu mīļotā vīrieša vīrišķību un spēku. Lai pastiprinātu efektu, palūdziet savam mīļotajam vīrietim nedaudz papozēt ar savu jauno zobenu, dunci, arbaletu vai musketi, un iemūžiniet viņu par piemiņu ar savu jauno dāvanu.

Pie rotaļlietām var pieskaitīt arī visdažādāko sporta inventāru. Piemēram, hanteles, svara bumbas, basketbola bumbu, airus, slēpes utt. Ja Jūsu mīļotais vīrietis aizraujas ar austrumu cīņām, tad laba dāvana mīļotajam vīrietim būs  jauns kimono.

Kaislīgam makšķerniekam un ceļotājam ir ļoti plaša iecienītāko „rotaļlietu” izvēle – spinings, gumijas laiva, telts, guļammaiss, mugursoma, gumijas zābaki, lukturis, binoklis utt.

Bet kurš teica, ka ciparu tehnika nevarētu būt rotaļlieta? Mobilais tālrunis, foto vai video kamera, televizors, planšetdators – šīs dāvana puisim sagādās neviltotu prieku.

Starp citu, laba grāmata – tā vienmēr ir nekļūdīga izvēle. Jums tikai jānoskaidro, kādas grāmatas patīk Jūsu mīļotajam vīrietim, kā arī neaizmirstiet ierakstīt grāmatā novēlējumu vai apsveikumu dzejas rindās, tad grāmata noteikti ieņems centrālo vietu viņa grāmatu plauktā.

Nekas tā nesatuvina cilvēkus, kā kopīga atpūta. Uzdāviniet viņam ceļojumu, kas varētu būt arī lieliska dāvana vīrietim dzimšanas dienā. Šeit viss atkarīgs no Jūsu finansiālajām iespējām, taču neskumstiet, ja nevarat atļauties neko pārāk dārgu. Arī neliela atpūta pie tuvākā ezera vai SPA centrā sagādās daudzus patīkamus brīžus.

Taču tad, ja Jūsu mīļotais vīrietis ir kaislīgs automobilists, tad noteikti uzdāviniet kaut ko viņa spēkratam. Šādā gadījumā pat vismazākais nieciņš viņam šķitīs daudz labāka dāvana, nekā dārgs tualetes ūdens vai kaklasaite.

 

Minēsim dažas idejas, ko uzdāvināt kaislīgam automobilistam:

1) Apskatiet automobiļa salonu, iespējams, tur noderēs kāds jauks nieciņš, piemēram, automobiļa salona aromatizētājs.

2) Jūs redzat, ka automobiļa sēdekļi nav pašā labākajā stāvoklī. Tad pasūtiet sēdekļu pārvilkšanu. Ja nevēlaties izdot tik lielu naudas summu, tad varat nopirkt jaunus pārvalkus sēdekļiem, vai arī pasūtīt sava mīļotā vīrieša krēslam pārvalku ar masāžas efektu.

3) Laba dāvana mīļotajam vīrietim būs termokrūze, kura itin labi viņam noderēs stāvot sastrēgumos. Bez šaubām, tas liks Jūsu mīļotajam vīrietim katru reizi Jūs atcerēties.

Ja neviena no iepriekš minētajām dāvanām Jums nešķiet pietiekami piemērota,tad, protams, varat izvēlēties kaut ko ļoti tradicionālu, piemēram, tualetes ūdeni, kaklasaiti, kreklu,skūšanās piederumus. 

Dāviniet dāvanas mīļotajam vīrietim

red-arrow-3

Call-to-Action

Izvēlieties kategoriju un klikšķiniet uz tās:

Dāvanas mīļotajam no dāvanu serviss
Aktīvā atpūta divatā
Ceļojums
Vadītāja apliecība
Praktiskas lietas
Jūsu kopējam Miegam

 

Atbildēt