Dāvana mammai

Dāvana mammai

davana mammai

Dāvanu karte mammai
Dāvana mammai no dāvanu servisa
Kosmētika mammai
Ceļojums mammai
Sadzīves tehnika mammai
Rotas lietas un aksesuāri mammai
Jādāvina dāvana, taču pietrūkst naudas

Mamma – tas ir ļoti īpašs cilvēks, tāpēc dāvanas izvēlei jāpieiet ļoti rūpīgi. „Ko uzdāvināt mammai?” – tas ir grūts, bet samērā viegli atrisināms jautājums. Pirmkārt, jāpievērš uzmanību mammas vecumam. Jo vecāka dāma, jo grūtāk izvēlēties dāvanu. Kāpēc? Tāpēc, ka viņa ļoti daudzas lietas jau ir iegādājusies. Bet tas nenozīmē, ka nevar atrast neko piemērotu. Ielāgojiet, ka mammai svarīga nevis pati dāvana, bet gan uzmanības izrādīšana. Tas nekas, ja Jūsu dāvana nebūs pārāk dārga, taču tad, ja Jūs to izvēlējāties ar mīlestību, tad mamma to noteikti novērtēs. Tāpēc, ka mamma ir vistuvākais cilvēks pasaulē. Aprunājieties ar tēti vai mammas draudzeni. Iespējams viņi varēs Jums kaut ko ieteikt. Vēl varat mēģināt aprunāties ar pašu mammu un censties aplinkus noskaidrot, ko viņa vēlētos saņemt dāvanā. Ko uzdāvināt mammai, ja Jums tā arī neizdevās to noskaidrot no tēta, mammas draudzenes vai pašas mammas? Minēsim dažus dāvanu variantus, par kuriem noteikti priecāsies ikviena mamma:

spa 1.Dāvanai nav obligāti jābūt kaut kādam priekšmetam
Uzdāviniet mammai abonementu uz baseinu vai dāvanu karti skaistumkopšanas salona apmeklēšanai. Vēl varat uzdāvināt biļetes uz teātri, operu, vai viņas iecienītākā dziedātāja koncertu. Paņemiet brīvdienu un pavadiet ar mammu kopā visu dienu – dodieties pastaigāties pa pilsētu, parku, gar jūru, ieejiet kādā kafejnīcā un papusdienojiet vai iedzeriet tasi kafijas vai tējas. Ar Jums kopā pavadītais laiks  būs pati labākā dāvana mammai , jo viņa jutīsies vajadzīga un mīlēta.

davana-mammai

VAI

davana-mammai

 


kosmetika 2.Kosmētika
Jūsu mammai patīk kosmētika, viņa seko līdzi visiem jaunumiem skaistumkopšanas jomā? Tad laba dāvana mammai būs dāvanu karte kosmētikas iegādei vienā no labākajiem veikaliem pilsētā. Vēl varat uzdāvināt viņas iecienītākās smaržas.

Pasūti dāvanu tūlīt


roku 3.Izgatavojiet dāvanu savām rokām
Ko uzdāvināt mammai, ja Jums ir ierobežoti naudas līdzekļi? Izgatavojiet dāvanu savām rokām. Izcepiet torti vai kliņģeri. Neaizmirstiet izveidot uzrakstu „Mīļajai māmiņai” un Jūs nespējat iedomāties, cik daudz prieka Jūs sagādāsiet savai mammai. Šāda dāvana mammai būs daudz vērtīgāka par dārgām smaržām vai kaklarotu. Jo mammai pats galvenais – tā ir Jūsu uzmanība!


celojums 4.Ceļojums
Jūsu mamma ir jauna un enerģijas pilna? Uzdāviniet viņai ceļojumu. Šeit viss atkarīgs no Jūsu finansiālajām iespējām. Ja nevarat atļauties neko dārgu, tad varat uzdāvināt nelielu ekskursijas braucienu uz tuvāko pilsētu, kā arī izbraucienu ar kuģīti vai laivu pa upi.

Pasūti dāvanu tūlīt

 


sadzives 5.Sadzīves tehnika vai noderīga lieta mājoklim

Ja Jūsu mamma ir saimnieciska, tad viņai noteikti noderēs kāda lieta mājoklim, piemēram, vāze, servīze, katlu vai pannu komplekts. Savukārt sadzīves tehnika ļaus ne tikai ātrāk paveikt visus mājas darbus, bet arī ievērojami atvieglos mammas dzīvi. Tad mammai būs vairāk laika sev.Pasūti dāvanu tūlīt

 


 

 

Ko uzdāvināt mammai, ja Jums pēdējā brīdī parādījās iespēja doties apsveikt mammu?

 Vienmēr ir universāli dāvanu varianti, kurus var iegādāties jebkurā brīdī:

• Ziedi, konfektes. Banāli, bet vienmēr patīkami!
• Torte, garšīga tēja vai kafija. Mamma taču nav svešs cilvēks, tāpēc šāds dāvanas variants būs piemērots ikvienā dzīves situācijā.
• Labs vīns vai liķieris, augļi un saldumi. Protams, ja vien Jūsu mamma kādu iemeslu dēļ vispār nelieto alkoholu.
Tikai ielāgojiet vienu – lai arī cik aizņemti Jūs nebūtu, nekad nedāviniet mammai naudu. To Jūs varat iedot mammai jebkurā laikā vienkārši tāpat. Jūsu mammai ir svarīgi zināt, ka Jūs viņu atceraties. Vēl viņai ļoti svarīga Jūsu uzmanība un rūpes.

Neaizmirstiet dāvanai pievienot ziedus un apsveikumu kartiņu. Izvēlieties mammas iecienītākos ziedus, bet apsveikumu kartiņu izvēlieties tādu, kur var ierakstīt ar roku novēlējumu savai visjaukākajai un vismīļākajai māmiņai.

Dāviniet dāvanas mammai

red-arrow-3

Call-to-Action

 Kad esiet veicis dāvanu pasūtīšanu, aizpildiet šo formu, tādējādi apkoposim populārākā dāvanas, lai atvieglotu dāvanu izvēli turpmāk

Kam pirkāt dāvanu

Kādu dāvanu pirkāt

Raksts tev noderēja, iesaki to citiem

bulta2