Dāvana kāzu jubilejā

Dāvana kāzu jubilejā

Kāzu jub

Kāzu jubileja – tie ir romantiski svētki, kuros laulātie draugi aizmirst par ikdienas rūpēm un atkal atsauc atmiņā to brīnišķīgo dienu, kad viņi viens otram deva laulības zvērestu. Bez šaubām, savā kāzu jubilejā viņi vēlas satikt savus tuviniekus un draugus. Ja Jūs uzlūdza uz kāzu jubileju, tad, bez šaubām, Jūs vēlaties uzdāvināt kaut ko īpašu un atmiņā paliekošu.

Mēs iesākām izvēlēties romantisku dāvanu, jo tā būs vislabāk piemērota šādiem svētkiem.   Bieži vien kāzu jubilejā dāvina sadzīves tehniku. Protams, tās ir ļoti noderīgas lietas, tomēr kāzu jubileja ir tā reize, kad vajadzētu akcentēt uzmanību tieši uz mīlestību. Savukārt tad, ja Jūs tomēr vēlaties uzdāvināt kaut ko ļoti praktisku, tad iekļaujiet savā dāvanā vismaz dažus romantiskus akcentus. Piemēram, uzdāviniet gultasveļu ar sirsniņām vai pulksteni, kas izrotāts ar laulātā pāra fotogrāfijām.  

Piedāvājam Jums iepazīties ar dažām romantiskām idejām, kuras būs lieliskas dāvanas kāzu jubilejā:  

Šīs idejas jums palīdzēs, piemēram, šādās situācijās:  dāvana 5 gadu kāzu jubilejā,dāvana 1.gada kāzu jubilejā,dāvana 10 gadu kāzu jubilejā,dāvana vīram kāzu jubilejā,dāvana kāzu jubilejā vecākiem,dāvana kāzu gadadienā

kanavas1.Kanvas foto glezna, bilžu kolāža vai kalendārs Pasūtiet laulātajam pārim kanvas foto gleznu, kurā iemūžināts kāds no laulātā pāra jaukākajiem brīžiem. Ja nevarat izvēlēties kādu konkrētu fotogrāfiju, tad izveidojiet laulātā pāra visromantiskāko bilžu kolāžu vai pasūtiet kalendāru, kur katru mēnesi laulāto pāri priecēs kāda bezgala jauka viņu kopdzīves laikā iemūžināta fotogrāfija.  

spa2.Dāvanu karte SPA procedūru apmeklēšanai Laba dāvana kāzu jubilejā varētu būt kopīga relaksēšanās SPA salonā vai kompleksā – tā ir lieliska laika pavadīšana. Dāvanu karte ļaus laulātajam pārim lieliski pavadīt laiku divatā, aizmirstot par ikdienas steigu, kā arī nedaudz palutināt sevi ar dažādām noderīgām procedūrām.  

gultas vela3.Gultasveļa Gultasveļas komplekts no zīda vai cita ne mazāk grezna materiāla ar romantisku rakstu būs lieliska dāvana kāzu jubilejā. Šāda gultasveļa nekad nebūs lieka, kā arī sagādās laulātajam pārim patīkamus brīžus.  

 

gultas galds4.Gultas galdiņš Mazs galdiņš ar īsām kājiņām – tas ir ļoti veiksmīgs izgudrojums, lai pasniegtu brokastis gultā. Šāds galdiņš būs neaizstājama lieta gan romantiskām brokastīm un vakariņām, gan arī kafijas pasniegšanai gultā.  

 

sienas pulkst5.Pulkstenis ar fotogrāfijām Parasts sienas pulkstenis, kurš izdekorēts ar rāmīšiem mīļāko fotogrāfiju izvietošanai – lieliska dāvana kāzu jubilejā. Tā būs lieliska iespēja laulātajam pārim vēlreiz pāršķirstīt ģimenes albūmus, lai izvēlētos fotogrāfijas, kurās iemūžināti viņu laimīgākie kopdzīves brīži.  

 

deju nod6.Deju nodarbību abonements Ja laulātais pāris, kuram meklējat dāvanu kāzu jubilejā, ir aktīva dzīvesveida piekritēji, kā arī viņiem patīk dejot, tad uzdāviniet viņiem deju nodarbību abonementu, kur viņi varēs apgūt balles dejas vai iemācīties dejot salsu.   Lai arī kādu dāvanu Jūs neizvēlētos, galvenais, lai tā tiktu dāvināta no visas sirds. Vēl neaizmirstiet kāzu jubilejā uzsaukt kādu tostu par laulāto pāri, kā arī atsauciet atmiņā skaisto kāzu dienu, saucot: „Rūgts!”

 

Iegādājies dāvanu kāzu jubilejā, nepārcel uz vēlāku

red-arrow-3

Call-to-Action

Raksts tev noderēja, iesaki to citiem

bulta2