Dāvana 18 gados

 

 Dāvana 18 gados

Izvēlieties kategoriju un klikšķiniet uz tās:

Grezna vakar kleita
Elektronika
Ceļojums
Aktīvai atpūtai
Miegam
Nauda-kredīts
Higiēnai
 
Auto tiesības
Rotas
Skaistumam 

 pietrukst-naudas

atrs-internets-vai-tv

 

18. gados2

Katra cilvēka dzīvē pienāk tā diena, kad viņa dzīvē noslēdzas bezrūpīgās bērnības un pusaudžu gadu posms un iestājas pilngadība. Pilngadība nozīmē to, ka turpmāk ar šī cilvēka viedokli rēķināsies, jo viņš iegūst tiesības piedalīties vēlēšanās, bez tam, tagad viņš var stāties laulībā. Īsāk sakot, cilvēks iegūst visu, par ko viņš tik kvēli sapņoja bērnībā un kļūst par pilnvērtīgu sabiedrības locekli!

18 gadi ir kā slieksnis dzīves priekšā, tas ir vecums, kad vēl var atļauties gan neprātīgu jautrību, gan pārgalvīgas idejas

Ja esat uzlūgts pie cilvēka , kurš svinēs savu 18 gadu dzimšanas dienu lai viņu apsveiktu varat īstenot pašas trakākās idejas. Kā dāvana 18 gados var būt  jautrs priekšnesums draugu izpildījumā, iespēja lekt ar izpletni, krekliņš ar oriģinālu uzrakstu, jeb kāds mīļš, smieklīgs  nieciņš, kurš glabās piemiņu par dāvinātāju un nozīmīgo jubileju. Vecāki bieži vien nozīmīgajā jubilejā, kā dāvanu dāvina savu prombūtni, lai jaunais cilvēks var sarīkot mājās svētkus savu vienaudžu vidū. Šis ir tas laiks, kad cilvēkam interesē viss jaunais un nebijušais, vairāk tiek novērtētas dāvanas, kuras ir kā piedzīvojums, nevis noderīgas un praktiskas lietas, tādēļ nebaidieties pat ja jums pašam nav vairs 18 dāvināt ko neparastu un interesantu – tas tiks novērtēts.

18 gadu jubileja – tas ir īpašs notikums ikviena cilvēka dzīvē, bet tas nozīmē, ka dāvanai jābūt ļoti īpašai un atmiņā paliekošai. Jo mēs taču visi vēlamies, lai jubilārs vēl ilgi atcerētos savu pirmo pilngadības dienu…

 Iespējams, ka ir nācies aizdomāties – kāda dāvana 18 gados derētu meitenei un kāda  puisim? Tālāk apskatīsim jau konkrētus dāvanu piemērus

Dāvanu varianti meitenei 18 gadu jubilejā

darglietas1.Meitenēm lieliska dāvana 18 gadu jubilejā būs rotaslietas – auskari, gredzens, ķēdīte, kulons utt. Protams, vislabāk būtu dāvināt zelta vai sudraba izstrādājumus. Vēl varat pasūtīt gravējumu, tad šīs rotas kļūs vēl īpašākas.

davana-prieksniekam


balons 2.Ja nevarat atļauties tik dārgu dāvanu, tad varat uzdāvināt gaisa balonus, kur uz katra attēlots skaitlis 18. Vēl varat  uzdāvināt  skaistus ziedus, piemēram, 19 rozes – par katru gadu, bet deviņpadsmito – par gaišo nākotni. Bez šaubām,  visām meitenēm  patīk mīkstās rotaļlietas, tāpēc varat droši uzdāvināt kādu bezgala skaistu mīksto rotaļlietu, jo pati viņa                       sev tādu noteikti  nenopirks. 


kleita 3.Lieliska dāvana meitenei 18 gadu jubilejā būs grezna vakarkleita. Tā noderēs ne tikai pilngadības ballītē, bet arī citos svētkos.

 

Kleitas šeit


fotosesija 4.Uzdāviniet meitenei 18 gadu jubilejā fotosesiju profesionālā studijā. Tā būs lieliska un atmiņā paliekoša dāvana.

 

 pasuti davau


Populārākās dāvanas meitenei 18 gadu jubilejā no Dāvanu serviss

Dažādas Spa procedūras:

SPA – tas ir moderns nosaukums, kuru laikam pazīst visi skaistuma un veselības pielūdzēji. SPA-klīnika, SPA – kūrorts, SPA-centrs, SPA-viesnīca, SPA-kosmētika – šos terminus šodien bieži var dzirdēt reklāmās, bet vārds SPA vēl nav visiem līdz galam saprotams. Sīkāk par to, kas ir SPA lasi šeit
   


 

Daži dāvanu varianti puisim 18 gadu jubilejā

redwood-three-quarter-size-classical-guitar-c1341.Uzdāviniet puisim 18 gadu jubilejā dāvanu, kas atbilst viņa interesēm. Piemēram, ja puisis aizraujas ar datoriem, tad uzdāviniet viņam pašu modernāko datorpeli, fotogrāfam – foto piederumus, futbolistam – jaunu bumbu ar viņa iecienītāko spēlētāju autogrāfiem, ja viņš aizraujas ar mūziku – tad jaunu mūzikas centru vai ģitāru.

pasuti davau


izpletnis2.Ja Jūs zināt, ka puisis jau sen sapņo nolēkt ar izpletni vai lidot vēja tunelī, tad uzdāviniet viņam šo prieku! Viņš būs Jums bezgala pateicīgs.

 

pasuti davau


 

pulkstenis

3.Vēl puisim piemērota dāvana būs rokas pulkstenis. Pasūtiet gravējumu, tad šī dāvana kļūs vēl nozīmīgāka un, pilnīgi iespējams, tiks nodota no paaudzes paaudzei.

 

pasuti davaucelojumsLieliska dāvana 18 gadu jubilejā būs ceļojums. Protams, meitenēm vairāk patiks atpūta pie jūras vai ekskursijas brauciens uz kādu no Eiropas valstīm. Bet puisim varat uzdāvināt kaut ko ekstremālāku, piemēram, ceļojumu uz kalniem, lai nodotos kalnu slēpošanai vai snovbordam.

Pasūti izdevīgus ceļojumus  internetā jau tūlīt-  http://lv.rsp.travel/

Bez šaubām, daudzi puiši un meitenes 18 gadu jubilejā vēlas saņemt dāvanā portatīvo datoru vai planšetdatoru, mobilo telefonu vai iPod, kā arī motociklu vai automobili.

Starp citu, lieliska dāvana 18 gadu jubilejā būs dāvanu karte autoskolas apmeklēšanai. Jo kurš gan nesapņo par to, ka iestājoties pilngadībai, beidzot varēs sēsties pie automobiļa stūres?

Jūs varat dāvināt jebko, tikai ielāgojiet vienu lietu – tai jābūt vai nu dārgai, atmiņā paliekošai dāvanai, vai arī tam jābūt viskvēlākā sapņa piepildījumam, par kuru pilngadību sasniegušais jaunietis ir sapņojis jau no pašas bērnības.

Dāviniet dāvanas 18 gadu jubilejā

red-arrow-3

Call-to-Action

 

 

 

Izvēlies kategoriju:

Grezna vakar kleita   Elektronika   Ceļojums   Aktīvai atpūtai     Miegam Nauda  Higiēnai   Auto tiesības    Rotas  Skaistumam

 

 

 

 

 

 

 

Atbildēt